Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    Egy kis szezonos tapasztalat, bár elhangzottak már hasonlók.
    Invoker Crussal kezdtem. Meglepetésemre könnyű vele játszani, a Set Dungeon Master fokozata másodjára sikerült, kb.1 hét játék után. Azóta a GR55 is meglett. Meg egy szet nélkülivel a GR45 is.
    Gondoltam indítok egy DH-t is. A Multishotost összeraktam, ezzel is meglett a GR55. 4 próbálkozás után feladtam a Set Dungeonját, nem nekem való ez. :)
    Közben lehoztam a 3-ik GR55-öt egy Roland szettel. Ezelőtt nem játszottam vele, a Rift Guardiant éreztem kicsit kínlódósnak a Sweeppel.
    Ezek után lett végre egy CoE gyűrűm. :) Amúgy max. 2-3 ancis cuccom volt, persze nem a fegyverek. 45-50-es gemekkel.
    Gondoltam levadászom az arany goblint. Boon gem maxon, Goldskin, Kymbo nyakék, meg még 1-2 dolog. Találkoztam is eggyel. Nem volt nála elég kp, hitelt meg nem fogadtam el. 49,7 milla lett. :D Sajnos T7-en voltam, gondolom azért.

    A kérdésem annyi lenne, hogy szerintetek próbáljam még valamilyen más Crus szettel a GR55-öt, ami nem nehéz amatőr Crusosként, vagy inkább a DHval? A DH-t preferálom amúgy.

Új hozzászólás Aktív témák