Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz dargelot #86018 üzenetére

    Te mennyit játszottál HT WDvel? Meg merem kockáztatni semmit...

    63-64-től nálam már solo-ban is 2 percenként ESC nyomogatásból állt a játék, mert nagyon durván lagolt...
    Partyból meg instant vote kick...vagy simán kiléptek mellőlem...55-ön.

    Ez neked játék? Ez neked használható build? Papíron jahh...a valóság az, hogy nagyon régóta csak egy build létezik WD-re...bár a Köpi se egy leányálom...védelem mondhatni nincs...kb minden egy hitel.

    Számomra ott kezdődik a játék, hogy mindenféle korlát nélkül tudok játszani egy builddel...a HT egyik buildje se volt az...mivel 60-tól állóképet varázsolt solo-ba és partyba is...így vagy mazo voltál, vagy hagytad a fenébe...
    A macik mikor működtek a kedvenceim voltak, 1.04-1.05 magassága...imádtam őket...végre kiadtak egy szetet hozzájuk és nem tudtam vele játszani 2 óránál többet...

    A WD a kövi pecsben is csak azért fog működni, mert a PET-ek igen jó kis buffot kaptak...illetve a LoN buildek nem csak DMG-ben, de védelemben is szarrá verik a meglévő seteket...ergo megint vagy köpködsz vagy pörgeted a denevéreket (a zseniális affixek a zseniális belső cd miatt kötelező kocka item van)...megjegyezném az uccsóhoz lenne set...

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák