Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Üdv mindenkinek. :)

    Mivel lassan közeledik a Season 3 vége, ezért úgy döntöttem, az új szezon indulásáig húzok picit a legelső karimon is, amit még az alapjáték megjelenésekor kreáltam, azóta viszont kicsit el van hanyagolva. Eddig csak a szezonos karikkal játszottam, így szegény wizardom elég szépen le van maradva gear és paragon szintjén is a többiektől. Szóval ráfért egy kis frissítés. Annak idején mindössze T3-ig sikerült eljutnom vele, de érezhetően könnyebbé vált a játék a megjelenés óta, hiszen pár rift után máris estek olyan cuccok, amikkel feljutottam T5-re (A T6 még picit odébb van, majd ha fullos lesz a Firebird setem).

    De nem is ez a lényeg, hanem hogy épp arra gondoltam a minap, milyen kár, hogy a tehenes pályát kivették a játékból. Amikor az event volt nemrég, olyan jó volt gyilkolni a bocikat. A készítők helyében én meghagynám a lehetőséget, hogy újra be lehessen kerülni a "karámba", ha már egyszer leprogramozták a tehén ellenfeleket is. Ha máshogy nem, a Staff of Hedring segítségével, amivel anno a pónis pályára lehetett eljutni. Szerencsére a fejlesztők is gondoltak valami hasonlóra, nekem egy tehenes riftet sikerült megnyitnom a minap. :D

    Nagyon megörültem - nekem még eddig ezt így nem adta be, pedig már lenyomtam pár riftet (Persze ti nyilván tízszer ennyit, így nektek nem olyan nagy szám ez). Ráadásul ami még nagyon tetszett benne, hogy jó hosszú volt, tíz szinten keresztül irthattam a különféle teheneket. Ráadásul a cuccok is szépen hullottak, szerintem itt volt némi buff a legek esési arányára, ugyanis a 10 szint alatt 20 darabot szedtem össze, minden pályán esett kettő. :)

    Ezután annyira fel tudtam szerelkezni, hogy lenyomtam pár, 20-22 közötti GR-t is, viszont ahogy észrevettem, valamiért nem nagyon dobálták a legeket a Rift Guardianok. Szinte mindig csak a gem esett ki, mert ezzel a karimmal még nem voltam sok GR-ben. Két alkalommal pedig egy leget sem dobott, pedig mindig úgy végeztem, hogy több perc volt még hátra. :(

    Várom már a Season 4-et, különösen a pet miatt, mivel nekem még egy sincs, és jó lenne már, ha nem lenne üres ez a rész. Az új területre és a kockára is kíváncsi leszek, nemkülönben az új nehézségi szintekre, mert jó lenne, ha nem kellene mindig egy negyedórás GR-t lenyomni ahhoz, hogy a végén kapjunk valami használhatót, addig meg semmi sem esik.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák