Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz Edge #79172 üzenetére

    Az újdonságokat még ki sem tudtam próbálni, egyedül a bracer esett ki, Gornitól kaptam meg az íjat, de az új öv még sehol, Dead Man's tegezt se láttam (az 1h xbow az meg ugye nem is eshet még majd csak S4-ben). A jelenlegi Nati DH-m farigcsáltam, kockáztam neki Calamity-t, Crashing Rain övet és RRoG-t, így visszarakhattam a Balefire Castert és a Witching Hourt. Abban az 57-esben eldobtam az Ice Climberst és feltettem inkább egy Leoric-ot, hogy még több RoV-t tudjak eregetni. Sajna a reflectes elittel nem tudok mit kezdeni, hiába csak egy mobon van rajta mondjuk a négyből, általában eléggé egy rakáson maradnak ahhoz, hogy tutira kapjon a RoV-ből az is amelyiknek épp nem kéne. De végülis tökmindegy, egy sima Evasive Fire is kicsinál, nemhogy a RoV :(

    Ami tetszett eddig:
    - Bandit pylon: goblinokat spawnol (mindenfélét)
    - Minden boss legyőzése után megjelenik egy böszme nagy láda tele finomságokkal
    - a GR eredmények snapshotolva vannak, így mindig ki lehet majd deríteni, ki milyen build+gear kombóval érte el azt adott eredményt, beleértve azt is, hogy milyen kikockázott legendary képességeket használt (a nevek kattinthatók)

    [ Szerkesztve ]

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák