Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Edge #78234 üzenetére

    :R hat hetente szerencsere nem (mar azt hiszem idegosztalyon lennek)...de mar joparszor ugy voltam vele, hogy vagtak volna terden egy kalapaccsal inkabb... 2-3havonta eltemetek egy host (es altalaban a kedvencet :P )

    nekem nem hianyzik a hud (bar ocsisajt probalt egy ideig rabeszelni), elvezem igy is a jatekot...

    mondjuk hozzatartozik a teljes tortenethez, hogy ugyan csinal kisebb csodakat (most is csinalt olyan DH-val GR40-et amivel en GR 35-re nem mertem volna bemenni...de osszehozta).....es hud-ide-hud-oda, O igy is 3x annyi karaktert temet mint en.....tobbet is jatszik mondjuk.....tehat az sem eletbiztositas (sot talan tulzott magabiztonsagot is ad)

    jahh es mint korabban emlitettem, engem az sem zavar ha hasznalja valaki...nem hajtok a listara (megha jo is mikor felkerulok.....csak a sajat hataraimat feszegetem)

    (#78239) _ocsisajt apropo ha majd lesz 20perced non szezonra egy monkot huzzunk fel nekem pls...

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák