Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz nagat0r #78095 üzenetére

    Szia!

    Bocs, h csak most írok...tegnap láttam, h szóltál D3-ban, de pont a DH-val szívtam GR-ben, utána pedig berántott aBejla és időm nem volt írni, mert már csapattuk is a 60-ast.

    3-féle képpen toljuk Kormival a GR-eket, egyrészt szint függő, másrészt pedig hogy ki van még a partyban, ill. a 3. amikor BK fegyóval megyünk. Van egy 4. is, amikor soloban megyek. :)

    GR45-ig BK fegyókat használunk, 6-os Waste-tel, most úgy vagyok felöltözve, elején elnyomjuk a WotB-t, majd a Bossnál szintén az ősökkel együtt, akik átveszik a bekapott dam egy részét. Annyi, h 45-ös kőnél már az Ignore Pain-es övet veszem fel, mert ott már előfordul a fekvés.

    53-at felvettem, megy fel a YT-ra a héten, addig is ilyen skillekkel, gearben ment le:

    Kövek: Pain Enhancer, Tageuk, Bane ofTrapped

    szerk: utólag megbeszéltük, hogy a Nerves of Steel helyett a Brawler skill lehetett volna...majd legközelebb! :)

    #78148) Sárpac: maphack??? D2-ben tudtam, h van/volt ilyen, de itt is? Miért nem banol érte a Blizz? :U

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák