Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz solyomb #77841 üzenetére

    Pl. ma este? De mivel kezdő tankos WD vagyok, így kéretik úgy is kezelni! :B Még van mit gyakorolni...De majd megírod, h mit rontok el! :)
    Mondjuk tegnap szépen tartottam a DH-Wiz-ek előtt a mobokat, csak a rift az vmi borzalom volt, charge-os A4-es elitek, villámos, reflect-esek, ja és 100 irányból... :(

    #77842) Edge: Bizony, 52 szépen lement anci IK 2H nélkül! Ja igen, tényleg, Te mondtad, h költsem, mert az SS-ed is onnan van. Amilyen szerencsés vagyok, kb 2 karit kiKadalázok, amíg összejön a anci fegyó! :D Kiindulásom alapja az anci allres-es nadrág, ami már vagy 30e BS-nél jár! :U Most még a Wiz-nek kell egy Tal armor és az is kész, szóval azután fogom sztem Barb-ra költeni. Cuccok nagy része Tőled van! :D

    #77843) Sirandrish: ahogy Gorneck is mondja, lézeres, fagyis, reflektes az elit? Sebaj, Leave him and go forward! :D Ennyiből sokkal jobb a Barbár, az biztos! :K Viszont 1 targetre elég ratyi, elkopik az egérpadom a sok fel-le, ide-oda mozgástól.

    #77844) Gorneck23: Megmondom őszintén, nekem a Barb volt a sikerélmény az utóbbi időben, emiatt is kedvelem, sőt jól is szerepel party-ban. Legalábbis invitálnak. :B Monk és a DH patch előtt 40-42ig vitte soloban, ezzel mikor megléptem az 50-es GR-t, hihetetlenül örültem! Mondtam is az Asszonynak, h na, ma este szex lesz! :D (Persze még eladok, ID-zok, leprintscreenelem, felteszem PH-ra, el is aludt)
    Viszont az gáz, hogy egyik top 4P partyban sincs Barbár, mert egyszerűen nem ad annyit, mint egy közelharci Crus vagy egy DPS kaszt vagy egy tankWD. Nem is tudom hirtelen hová soroljam: mert nincs akkora DPS-e, mint egy DH/Wiz-nek, Crusnak, ill. supportnak sem a legjobb, nem ránt össze, nem CC-z, most ad 20% allrest, na bumm, elég gyér. Szóval emiatt is akarok más kaszt, hogy a partynak adhassak sokkal többet magas (GR55+) szinten.

    Nem mondod, h azóta sincs Kukrid? :Y Gyere velünk, én tankozok, Ti pedig szétlőttök mindent! :) Aztán 3x annyi esély van rá, h esik. :K

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák