Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz Gorneck #77839 üzenetére

    1 targetre viszont borzalmas, ugyanúgy, mint a Reakor's settel. :DDD
    Ennek ellenére szeretek vele játszani, totál kikapcsol, meló után pont ez kell.

    De mostanában inkább a tank WD-t építettem. Tegnap kész is lett este! :C
    Viszont innentől kezdve nem tudom, h mit alakítsak, nekem ezek a papírkasztok nem jönnek be (Wiz, DH), lehet, h felszerelem a Crusaderem! :)
    Anci Maximus/Furnace és a Roland set már megvan, pajzs is, ill. a STR-es gyűrűket át is tudom tenni a Barbiról.

    Más téma:
    Nagyon eltérő vélemények vannak arról, hogy pl. anci IK fegyóra érdemes-e költeni Kadalánál.
    Konkrétan arra gondolok, h 1020 BS-ből (ennyi nálam a max) kijön 13 db fegyó (minden 2. alkalomra 14), ami elég kevés, főleg, hogy ancit adjon be. Sajnálom rá, mert bazi sokba kerül. Persze szerencse itt is. :)

    Azt pedig, h én még 721 paragon alatt nem láttam anci IK fegyót nekem kiesni, az pedig no comment...nem lehet rám mondani, h nem játszom, nem ölök elég gyorsan, sz@r vagyok Soloban, csak egyszerűen szerencsétlen a dropnál. Sírás, nem sírás, kapja be a Fortuna, de ez tényleg gáz! :O
    Van az a szint, amikor le fogom tenni a Barbárt, ehhez kell egy értelmes anci fegyó, egy jó GR és ha az megvan, akkor másra fogok teljesen fókuszálni. De így, h már bőven 150-200+ órája nem esett fegyó, kezd megtörni a lelkesedésem. :( :(

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák