Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz Jazz #77783 üzenetére

    Szóval próbáltad crappel és nem meggyőző? hiába mentek ilyen buildel gr70-et partyban sebaj semmi értelme hisz crapben nem meggyőző. :D értem
    De elárulom még mi nem meggyőző chd helyett avgt tekerni ringre :)
    HA már bubi akkor az a helyzet hogy egy normális partiba csak a time warp rúna az ami hasznos lehet. Amikor a mobok állnak mint a cövek fearben, minek stunolni? minek csökkenteni a dpsüket? minek lassítani őket? sőt minek a +AS ha ezek szerint nem is hydrazol?
    Remek hogy most neked tetszik az a régi build amit megtaláltál, és értem is hogy miért nyomod mert nincs meg a másikhoz a gear, de ne állítsd be már úgy mintha vmi ultimate terminator build lenne mert nem az. Az a koreai gyerek is csak soloban megy azzal, partyra előveszi szépen az anci SS-ét, vagy a legjobb non anci darabját mert jelenleg ott most az a legerősebb, ez van. Ez nem vmi túl hypeolt dolog, hanem tény hogy a hydra a legerősebb wizz skill mert(már leírtam itt ugyan), az SS-el kettő lehet, a lávafolyam stackelődik, T&T miatt többet tesz le egymásra. meteor shower? max solora.

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák