Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz granini #75723 üzenetére

    Sokáig nem volt, ez is egyfajta szegénységi bizi...már idejét se tom mikor WDztem 1-2 hétnél tovább. :D

    A sezlony ilyen fajta koncepciója faszság...főleg az olyan embereknek akik nem játszanak vmi sokat. Lássuk ezt a pecset...bevágják...oszt 1-2 hét múlva go S3. Minek a repedt herének indítsak ott bármilyen karit mikor a fő karijaim szart se kapnak, illetve lesz egy rahedli változás új setek illesmi...van mit farmolni NSbe is...oszt 2-3-4 hónap múlva meg elérhető lesz a sethez igazított cucc is. Addig inkább élvezném a játékot, mint egy olyan sezlonyt végigtoljak, mint ez volt...(nem csak én hurcoltam a keresztem nálunk)

    Én már kurvára unom a sezlonyt (nem vagyok vele egyedül mert lassan 40+ aktív esti játékos a 20-at se éri el, arról nem beszélve, hogy a klán is foghíjjas)...mert amiért indultam azt kurvára nem értem el...updatem lesz? Lesz. Szerencsére egy SoJ (millliiió thx érte, mert nem saját loot) és egy Songoku amu. Egyebet nem tudok felmutatni...sőt...konkrétan amiért indítottam sezlonyt karit, hogy majd talán ott lesz ősi az konkrétan nem esik...ij, keveset játszom, nem vok elég hatékony.
    És nem csak ezzel van baj, hanem hogy bizonyos itemek kurvára nem esnek, nem csak nekem...és ebből nem csak nekem van elegem.
    Az hogy nulláról építek karit az meg úgy alapjába véve nem hat meg...lázba az az item hoz úgyis ami adott slotra kell...nem a hígfos...

    Hogy mivel kéne csábítani? Nemtom, de még havi díjat is fizetnék érte, hogy legyen folyamat tartalom bővítés...az, hogy 1 hét új pecs, majd 3-4 hónap nonstop farm, majd 1 hét pihi majd 1 hét új pecs láz, majd 3-4 hónap nonstop farm, hogy ugyanott legyél...elég volt az állandó faszságból a gear nullázásából...
    Jöjjenek a jetik, jöjjenek az új mapek, jöjjön normális jutalmázás, több fegyó, több set...és vegyék ki a kurva staffokat a Monk loottáblájából...

    (#75726) Gyick: Igen, a xar balansz mindig is probléma volt...gyakran anyázom is...

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák