Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    sezlony2 HC....gyakorlatilag annyi segitseget kaptam, hogy Hell felhuzta a karimat lvl70-re, adott a huzas alatt sargat, es kb 4x csatlakoztam dobozt nyitni....de a mai nappal (meg joval para 200 elott) a monkom T6 es GR30 :DD :DD kompatibilissa valt, gyakorlatilag onerobol, public jatekkal....es a random erdekes joszag volt vegig...szinte minden nap adott valamit ami a dologhoz kell....ma vegre megjott a torcs + egy socket krealo (gondolkodtam, hogy torcs ugy sem lesz, es elnyomom az anci nevenincs daibora, szerencsere nem tettem)

    [link]

    tuzes/range koma...tudom az elektronyos a meno (simaban van is egy, ezert csinaltam fire/range-t)

    Kerdes:
    Ezt a Palmot viszont valaki pls magyarazza el mint egy 5 evesnek, mert probalom hasznalni, es neha (mikor eleg kozelrol nyomom valakire akkor) meg is jelenik a kez felettuk, es neha nagyobb sebzes is jelentkezik, de nekem a mehanizmusa kinai. gungdo fent van, de igy sem ertem :DDD (fist of aci-m nincs)
    ill. range / fire-hez van ertelme egyaltalan, ha igen milyen runaval?

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák