Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tapipapi

    tag

    válasz Yiggdrasil #75299 üzenetére

    Hello!
    Tapi#2543, ha gondolod csekkolj le, bár lehet épp fire builden hagytam GR miatt.
    Nyakláncodba nagyon kéne a Zei gem, fejesre nem socket, hanem cluster damage, chesten resist helyére 15% sentry, a nyaklánc statjai sem megfelelő sorrendűek szerintem. Vagy dext-chc-chd-socket, de én úgy használnám, hogy cold-chc-chd-socket.
    Illetve szerintem steady aim helyett cull the weak passzívot tegyél be, ha coldozol, extra 10% vele szemben és nem vagy range-hez kötve.
    Ami sokat fog dobni,ha magasabb paragont érsz el, de majd idővel az is meglesz.
    Érdemes minden sentry és cluster % dmg-et maxolni, ha kicsit is végleges a cucc, ha máshogy nem tudsz többet kisajtolni, de ami nagyon hiányzik, az amuletből a socket és fejesre a 15% cluster, ezt a 2-t emelném ki.
    A többi cuccodon már tényleg csak 1-2% dps-t tudsz növelni, azzal meg lehet érdemes megvárni, míg nem esik belőle egy rendes ancient darab.
    Zárásként a cuccaid nem nagyon adnak chd-t, ahogy látom, érdemes lenne pár% as vagy chc rovására azt tenni amu vagy gyűrűn. Witching meg majd esik erősebb.
    Remélem segítettem valamit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák