Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Edge #75012 üzenetére

    Tegnap eszembe jutott, amit írtál S2-ről: egy low barbival együtt bekeveredtem kettecskén egy 32-es GR-re a nem túl gyenge, de semmiképp sem jó gear-es DH hősömmel. Mit ne mondjak, erősen hiányzott az NS DH-m plusz sebzése, az a laza +700k :DDD

    ..és nekem is kb. az egész gear-re ancient cuccok kellenének jó rollal, de sem szerencsém, sem végtelen időm nincs farmolgatni.
    Kedvem még csak-csak lenne: felszedem, megnézem a cuccokat, nem csak a max. sebesség mozgat. Így nagyon sok soul-amulet/gyűrű esik ládákból is. Tudom, van olyan vélemény, hogy ha CSAK szörnyecskéket hentelnék, azokból is majd kiesnének azok a cuccok, de én biztosan nem panaszkodok arra, hogy kevés gyűrű esik. Igaz, 2 fő karim van, a DH és egy Tiklandian WD, és SoJ csak a WD-nek esett még, és az sem túl jó.
    Az a varázs, ami egy új karinál van, hogy 0-ról kezded és örülsz, ha esik valami, az megvan, én emiatt ajánlom az S2-t, de 50-100 órás kariktól nem várhatjuk el reálisan, hogy az 1000+ órásakkal versenyezzenek..

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák