Hirdetés

2019. március 21., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-05 18:53:36

Mobilarena

Diablo 3 topik

Visszatérhettek Tristram-ba, hogy felfedjétek a Fallen Star sötét titkát és hogy teljesítsétek a küldetést, Sancturary megmentését a démoni inváziótól!

- Season 15 Now live!.

- Patch 2.6.1 notes (magyarul).
- Patch 2.6.1. Developer Chronicles - Balance Goals. (magyarul)

A Nekromanta pack megvásárolható 14,99 €-ért a Blizzard Shopban (csak) digitálisan! Infók magyarul!

Nehézségi fokozatok és drop esély táblázatosan: [link] és Season Journey Tracker [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#74551) Tom5

Tom5
(PH! addikt)

Miből legyen lik? :F

(#74552) Edge válasza Tom5 (#74551) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

nekem egyértelmű hogy int helyére, én oda tenném :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#74553) Tom5 válasza Edge (#74552) üzenetére

Tom5
(PH! addikt)

:R

(#74554) sith7

sith7
(PH! nagyúr)

fake ? :F [link]

Diablo 3 , Hots: SithHet#1105

(#74555) Cadal válasza sith7 (#74554) üzenetére

Cadal
(őstag)

nem fake!

[ Szerkesztve ]

(#74556) CactuS válasza Cadal (#74555) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Persze azért hozzátették, hogy tudják, hogy sokan vágynak a mikrótranzakcióra, de - egyelőre - nem tervezik az EU/US régióba bevezetni. Persze, az RMAH után mindenki vágyik a szaros mikrótranzakcióra, hogy a játék árának többszörösét beleverhesse.... Elsőnek kozmetikai cuccok, aztán némi XP boost, esetleg heirloom...

#74552 Hasonló helyzetben egy Ancient nyakasnál is ez a helyzet? Azt hiszem 8.5 CHC, egész jó CHD, 18% körüli elemental dmg és 1000 körüli a main stat-ból is érdemes letekerni lyukra a main statot?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#74557) Edge válasza CactuS (#74556) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

Erre jó a dprogress ott mutatja miből mi mennyi dpst adna a karidnak.
A példádat levetítve a saját S2 karimra a 18% fireskilldam 18x13,783=248094 DPS, az 1000 int az 10x26264(100int adna ennyit)=262640
Tehát a lowabb eleskilldamot ki tudja ütni az 1000 int, de ha a skilldam 20% lenne már az érné meg jobban.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#74558) czpitti válasza Edge (#74557) üzenetére

czpitti
(őstag)

Persze ha a weapon e-damage none valamilyen formában none már nem biztos hogy ez lenne a helyzet.Teljesen jo hogy vittek kis matekot a gaméba.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#74559) Cadal

Cadal
(őstag)

Gorni, ami build most a monkodon van az valami high GR support build? Ha jól látom fagyaszt, meg vakít meg összeránt és palmol. Életképes megoldás soloban is, vagy csak partyban? Tegnap láttam behúztatok pár 45+ os GR-t is. Oda is ezzel mentél?
Köszi.

Már csak azért is, mert tegnap engem is elvittek Attisék GR46 - 47-re de kb kolonc voltam csak... Piszok szar érzés és nem akarnék DH-t indítani, hogy legyen helyem legközelebb is a partyban. :B

SzerK egy kis infó magamnak, hogy nézzem meg ezt a buildet: [link]

[ Szerkesztve ]

(#74560) Gorneck válasza Cadal (#74559) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Ááááá, torcs nélkül nincs élet sajna...szenvedek még T4en is. Tegnap legalább esett diabo, 3 is. Azé röhej, ez kb olyan, mint DHnak nem esne fegyó...ehhez képes önti a játék őket. Bnet fórumon 450-500 szintes monkok írnak, hogy még nincs torcs...lol...szégyen.

GR35-40 közé csapatos csapatáshoz. Mondhatni speed grifthez...

Tegnap előtt volt az sztem. 45 fölé nem viszek Monkot, csak Palat (mivel hasznosabb, 2 cucc még nagyon kéne)...ha vinnék, akkor minél több cdr-es és palmos+born fegyós songokus lenne...ezzel a builddel, max másik palmmal: [link].

Ha már van két DH, egy WD és nem akarnak mással nagyon játszani, akkor inkább egy Pala-t húzz fel, ha ennyire nem akarsz teher lenni...

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#74561) DioRobber válasza Cadal (#74559) üzenetére

DioRobber
(tag)

Húzzunk együtt palát cadi!! Nekem is kéne egy jó

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#74562) Gorneck válasza DioRobber (#74561) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Arra készüljetek fel, hogy Xera nélkül nem Tank a TankPala... :D :DDD Vagyis nem árt ha van...mert nélküle eléggé kínlódós tud lenni 1-1 gr...és a DHnak is.

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#74563) Szeszkazán válasza Gorneck (#74560) üzenetére

Szeszkazán
(senior tag)

Nekem a 7 órás monkomnak már van torcs meg sunwoko is :D

(#74564) Rayner válasza Szeszkazán (#74563) üzenetére

Rayner
(senior tag)

Szerintem ilyet nem előnyös kimondani itt.

(#74565) Iginotus

Iginotus
(őstag)

Vállal valaki hunph-ról este/éjjel DH pátyolgatást seasonban? Esetleg Ő is DH és segítene összeszedni egy settet? Egy mara sett sem pottyant még ki. :(
Ő lenne az.

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#74566) .OM. válasza Iginotus (#74565) üzenetére

.OM.
(senior tag)

Javaslom pubon a HERO-zást T6-on. Jó partiban fel sem tűnik, hogy 100k dps-sel szeded a lootot. :)
Ők nem haladnának gyorsabban egy erős 4.-kel, te meg adod nekik a +MF + GF buffot.

Más:
Most esett le, hogy a +500 XP-s legGEM csak fegyóba tehető.. Kuka..

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#74567) SQX_Barto válasza .OM. (#74566) üzenetére

SQX_Barto
(őstag)

En gyenge monkkal felmentem T6 pubra, elsobol kb 10sec alatt kickeltek, masodikban megturtek.
De mostanaban kicsit meguntam a jatekot, ez a szezon meg reszemrol idopocsekolas.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto

(#74568) Joezyka válasza SQX_Barto (#74567) üzenetére

Joezyka
(senior tag)

én múltkor jót szórakoztam, bejött t6-ra 2 plvl 5ös monk bountiznk. tapadt rám mintha muszáj lett volna. megkértem, hogy menjen kisebb szintre ne leecheljen itt. Nem reagált csak a seggembe volt, így behúztam egy nagyobb pakkot és néztem ahogy haldoklik :DDD szerintem amikor pirosra törtek a cuccai az váltotta ki nála a lépés gondolatát.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#74569) atidzsiforc válasza .OM. (#74566) üzenetére

atidzsiforc
(PH! addikt)

25os bonuszt olvastad? Jo mondjuk ja van ki boostoljom akkor lenyegtelen, de pl ha berakod egy anci 2kezesbe par perc a lvl 40, onnan kis geart rakraftolsz azt ugyanugy megvan gyorsan az uj kari mintha huztak volna.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#74570) Iginotus válasza .OM. (#74566) üzenetére

Iginotus
(őstag)

T1 et tudok menni. T3 már huzosabb. T6 on haldoklok. Főleg PUB os partyban!
(Mit értesz HERO-zás alatt?)

De épp az lenne a lényeg, hogy Mara setet farmolni mondjuk +3 DH társall akiknek már nem kell a Mara sett. Én adok érte másik Legenderit, hogy azt bezuzhasssa FS-ért. Szóval ő nem veszít semmit, csak a zöld sett itemet kéne összekukáznom valahonnan.

(#74571) .OM. válasza Iginotus (#74570) üzenetére

.OM.
(senior tag)

HERO aki úgy megy be T6-ra, hogy se sebzése se élete nincs elég, és csak szedi a loot-ot.
..vagy az a ninja?
..de lehet csak én hívom így, vagy hallottam valahol?

..én publikon általában bent tudok lenni, hagyják. Persze ha gyenge a csapat, lelépek, mert csak rontom az esélyeket. Persze csak sima T6 rift. Bounty vagy grift elég szemétség lenne.

Csak egyszer dobtak ki, de az saját phhun klános kés-a-vajban T6 riftből volt és nem vártak senkit az üres helyre.

ex .Oldman.

(#74572) CactuS

CactuS
(Arcképgyáros)

DH-k miért használják olyan lelkesen a Vengeance-t? Nekem érzetre nem sok mindent ad, helyette inkább betennék egy kis immunet, mindezt 90 sec CDvel. :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#74573) Iginotus válasza .OM. (#74571) üzenetére

Iginotus
(őstag)

HERO-számomra pont az ellentetje. (Bemegy és a HPja nem fogy és egy gombot nyomogatva mindeki fekszik körülötte!)
Ninja inkább :D

(#74574) MrCsiT válasza Iginotus (#74573) üzenetére

MrCsiT
(PH! addikt)

Én ezt simán csak leecher-nek hívom.
..és bár nem szoktam ilyet, de múltkor épp ez jött össze: felhúztuk a WD-m. No, hirtelen lett egy s2 P260-as hibás Tiklandian WD-m, 90% sárga cuccokkal. Hogy mi volt a hiba? Hát hogy egyáltalán nem volt Tiklandian sapim! :DDD
..viszont, kb. a legmagasabb paragon voltam a partyban public T6-on, ahová beléptem, a laza 760k, kb. semmire se jó dps-emmel.
Na, hála a két, P200 körüli DH-nak, meg egy combos barbinak, úgy lement 2 rift, hogy alig győztem szedni a lootot! Igyekeztem nem lemaradni, nehogy kivágjanak?! :D Néha összejött 1-1 "Trier killed" az eliteknél, nem győztem csodálkozni!
Természetesen, végigröhögtem a 2 riftet, miközben sokszor hajszálon múlt, hogy nem haltam meg.

A végén lett pár zöldem, meg 497 shards, amiből kb. 12. sapkának csak beadta Kadala a Tiklandian sapkát.. :DDD

Cactus: Vengeance/seethe (vagy ilyesmi) rúnával kb. Barbi Állatnak érzed magad! Nekem múltkor úgy tűnt, ennek a hatása alatt meg sem tudok fagyni, de ebben nem vagyok biztos, lehet, csak jól mozogtam. Egy biztos: amíg abban a módban vagy, brutális dps buffot kapsz.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#74580) stevve

stevve
(PH! nagyúr)

Ezt a témát egyszer már lezártuk, ne ássuk ki újra.

Köszönöm

(#74581) Smite válasza Sárpac (#74548) üzenetére

Smite
(kvázi-tag)

No, CHD: 35% Str:416. Dprogress szerint CHD ad 42929,6 damot, a str meg 29335,95-öt, szóval akkor szerintem a CHD nyer :)

(#74582) Toni 26 válasza .OM. (#74571) üzenetére

Toni 26
(újonc)

Kirúgtak a partiból a saját klántársaink? :-O Három nevet kérek, hadd dorgáljam meg a srácokat kicsit.

(#74583) Cadal válasza DioRobber (#74561) üzenetére

Cadal
(őstag)

Hátőő, most valahogy nincs kedvem Crusához, 'asszem inkább mégiscsak DH lesz. DPs mindig jól jön. :B :K

Gorni, Köszi.

Mi volt itt már megint? mindig lemaradok. :D

[ Szerkesztve ]

(#74584) Gorneck válasza Cadal (#74583) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Enyém lassan kész is (most má csak 3 muki kéne aki kifarmolja nekem a csizmát... :D Monkkal 20-25 perc volt egy xaros bounty... :D :W Így két óra sorozatnézés volt)...oszt mehet a hadzsime...3 DH köll a faccnak...azzal sincs előrébb senki... :D :DDD

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#74585) Yiggdrasil

Yiggdrasil
(fanatikus tag)

A hunph! klánba hogyan lehet jelentkezni? Mert elvileg ráklikkeltem a játékon belül, de gondolom ez nektek így nemsokat mond. Van alapkövetelmény vagy valami? :)

(#74586) KubanitoS válasza Yiggdrasil (#74585) üzenetére

KubanitoS
(PH! kedvence)

Asszem van olyan, hogy request to join. Utána vársz és SorryBlade majd felveszi veled a kapcsolatot.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#74587) MrCsiT válasza Yiggdrasil (#74585) üzenetére

MrCsiT
(PH! addikt)

Általában este f9 után, néha délután is, online vagyok, írj rám a játékban. Btagom az aláírásomban. Szeretjük az aktív ( értsd: nem hetekre eltűnő) játékosokat, de direkt kiszórás nagyon ritka. Gyere bátran, sok jó és segítőkész játékos van a Klánban. :) A többi Rajtad áll vagy random :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#74588) .OM. válasza Toni 26 (#74582) üzenetére

.OM.
(senior tag)

csak 2 tag volt, de nem emléksze a nevükre. Keresztnevek voltak, nem nick-ek, de tényleg nem emlékszem

ex .Oldman.

(#74589) Szeszkazán

Szeszkazán
(senior tag)

2.2.0 Datamined! PTR Live már ma !

(#74590) defede válasza Gorneck (#74584) üzenetére

defede
(tag)

GR37 solo monk szezonban. Minden klántársamnak én farmolom a torch-ot, már 4 esett. Ez aztán a random. Esett egy anci funér is de azt a barbinak adtam, tegnap felhúztunk egyet. Nekem a szezon idáig nagyon sikerült. Ennyi szerencsém még nem volt. A monk amum se a legrosszabb. T6 laza ujjmozdulat. Azért gr30+ felett meg tudok könnyen feküdni ha nem figyelek.
Próbáltam az Inna övet koronával de valahogy még szoknom kell. Alakul. Meglett a 2. unity reggel,, mehetek feljebb. Már csak a templar token hiányzik, encsinek van mondjuk lehet az lesz egy darabig.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#74591) Gorneck válasza defede (#74590) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Ne is mond...már szét vet emiatt az ideg...nincs solo karim amivel szívesen játszanék. Non-ba 45-ről épp lemaradtam minap, pedig vmikor 3 pakkal hadakoztam...inkább ott megyek, míg nem jön meg a többi klántárs...

Ezt a blizz kicsit elkúrta...mármint, hogy a setbónuszt olyan skillekhez kötötte, amikből 1 ér vmit...

Szal most beállítottam a Monkot gyors runokra...oszt egyedül nem játszok... :)

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#74592) Cadal válasza defede (#74590) üzenetére

Cadal
(őstag)

Gorni most ne figyelj! :B Nekem tegnap végre dobta a torchot solo GR34-ben a boss. Nem a legjobb, de a socket helyére majd tekerek 10% damot. Esett tegnap nekem is anci unity (magas single resivel ez ugye fontos a harmony passzív miatt) egész pofás így már én is kezdhetem a solo GR-ezést. Visszatérve a torchra, kicsit pipa vagyok, mert az RCR miatt már nem tudom SW-el álló helyben felsztekkelni a Taegukot csak akkor aktiválódik ha valami nagyobb spirit igényű skillt ellövök. :(((

"A monk amum se a legrosszabb." aham.. [link] :D
Mondjuk a helyedben a cipőre tuti 15% WoL damaget tekernék. Amúgy tényleg szép monk.
Follovernek még az encsi is jó lehet, ha adsz a kezébe Azure-t és pullos amut (lásd nálam) egész jól fagyaszt és néha össze is ránt. Ja és ha a RG-t sikerül csirkévé változtatnia az sem hátrány!! :)

[ Szerkesztve ]

(#74593) -FreaK- válasza Szeszkazán (#74589) üzenetére

-FreaK-
(PH! kedvence)

Ejj. Vannak itt jó dolgok..
pl.- az új Inna set érdekesen hangzik, lehet hogy nem a Songoku set lesz a best? Vagy ott a dashingos is.

Cursed Realms, hát ez meg így elsőre nem annyira illik bele nekem a játékba, de valami színt hozhat bele talán.

[ Szerkesztve ]

(#74594) Gorneck válasza Cadal (#74592) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Elég érdekes a datamine vagy mi a PTRről...a 2 Monk cucc eléggé jóféle...kíváncsi leszek az összes bónuszra egybe...
Ha jól látom az inna még mindig jól illeszkedik majd a Songokuba.
Meg tán lesz 1-2 új item is a Monknak? Érdekes...

Viszont sztem sezlony után lesz finom pecsünk is...ígyis várom már ennek a fosnak végét, de így méginkább várós...

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#74595) Joezyka válasza Szeszkazán (#74589) üzenetére

Joezyka
(senior tag)

most először érdekel talán a PTR.

(#74596) Szeszkazán válasza Gorneck (#74594) üzenetére

Szeszkazán
(senior tag)

Volt kék róla pár napja, még S2-ben szeretnék élesíteni a 2.2.0-át.

(#74597) Sárpac válasza Cadal (#74592) üzenetére

Sárpac
(PH! nagyúr)

Nekem azóta sem esett, pedig ma este holnap legkésőbb S2 para500 és se torch se soj nem esett egyetlen darab sem! Eddig normálban volt a legjobb a lootom igaz ott is messze elmaradt az átlagtól S1 már durván rossz volt S2 meg totál fos. Tegnap 20 a1 ládából egysem volt rorg a statisztika jelenleg 160db nyitott ládikóból összesen 4db rorg persze egyse luk vagy chc/chd. Minden nap lenyomok egy 10-est és írom miből mennyi, kíváncsi vagyok mikor lesz az amikor fordul és behozza a másik4 itemhez képest a lemaradást.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#74598) Joezyka válasza Sárpac (#74597) üzenetére

Joezyka
(senior tag)

te tényleg húzod a strigulát hogy miből mennyi esett?

(#74599) Gorneck válasza Szeszkazán (#74596) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Szuper,..ha addig nem lesz elfogadható S2-es Monkom, akkor tényleg felteszi nálam a pontot az I-re.

(#74598) Joezyka: Én is tudom, hogy miből mennyi esett és mivel.

WHból
2 - Monk
6 - DH

SoJ
2 - Monk
2 - WD
2-3 - Pala
15+ - DH

Legtöbb időm Monk/Pala párossal van... :D

Persze non-ról van szó...

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#74600) Joezyka válasza Gorneck (#74599) üzenetére

Joezyka
(senior tag)

én a láda nyitogatásra értem, hogy húzza a strigulát. mindenki tudja, hogy a fő karijaival mi esett kb. ahhoz nem kell statisztika.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.