Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Gorneck #74315 üzenetére

    Szamomra a Diablo a partirol szol - ertem ez alatt a TS-t es azt is hogy masik 3 emberrel vagyok egy jatekban, akikhez alkalmazkodom, osszehangoljuk a strategiat a mantrat a nemtommit, es kozben cserebereljuk a cuccokat ha ugy adodik.

    A +3 acc kvazi szamomra azt jelenti hogy sajat magammal szoloban partizok, mert 1 karival jatszol a masik ketto meg shadowkent fut veled.. ez szomoru es maganyos dolog lehet.. ennyit az egesz nem er, hogy tripla lootod legyen.. inkabb kuzdok 25 percig S2 T5 Riftben a klanommal pusztulat takony szar gearben es kozben kirohogjuk a sajat szanalmassagunkat, minthogy egymagam 3x monkozzak hogy 2 nap alaltt fullos ancient gearem legyen.. - es amit vegkepp nem tennek az pedig az hogy ezek utan bejovok ide es szep nagy nyoccazszorhaccazban belinkelem hogy milyen szerencses is voltam hogy mit talaltam.. nem azert mondom mert nekem savanyu a szolo.. hanem mert szerintem csak netto pofatlansag.. :U - ugyanaz mint amikor valaki 75 euroert vett chc-s mempot RMAH-ban aztan belinkelte ide hogy neki ilyen van.. :(

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák