Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schwartz

    addikt

    válasz mikromanus #59029 üzenetére

    Ha az pittie megalazo akkor az enyem meg sem merem mutatni mennyire dara.... :D Komolyan, hidd el, nem kell foglalozni lada nyitogatassal meg hexing setaval, Nincs mob tipus es palya skip, ha elhalnak a fetishek nem kell aktiv skill, hogy valami gyorsba legyen melletted mert az ujra castolas nagyon jol mukodik magas AS mellett. Lehet azertt hagytam a Harringtont is mert igy semmi masra nem kell figyelni csak arra, hogy ugyd jatszd a jatekot ahogy azt te szereted. Nekem az nem palya, hogy allok hatul es malmozom vagy setalgatok (amitol szerinted OP a pet-es build) hanem abban, hogy berongyolok SW-al a tomeg kozepebe majd elnyomom a Horrify-t es addig tapadok az elitre magammal huzva a fetisheket is mig ki nem purcan. Vagy ha nagyon kocsog a leosztas akkor partyban max lecserelem a Pig Stickert Rhen'ho Flayer-re es mehet pluszban egy ujabb CC az Addling Toads-al. Ettol a jatekstilustol lesz OP a build vagy maga a pet WD es nem pedig attol, hogy hagyom torlodni a fetisheket egy trashmob nyakan mert annyit tudok, hogy beraktam egy passziv skillt a sok kozul majd magamra raktam egy Harringtont es ha ugy adodik, akkor hasra fektetek egy hullat...

    If he dies, he dies.

Új hozzászólás Aktív témák