Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Gothmog #509 üzenetére

    oké, akkor mondom így: az első wizardommal még 1.00-1.01 között mentem el lvl60ig, teljesen magatalálósan. kemény volt. hell második felében vért fogsz izzadni 10k dammal és kb 15k lifeal. gyakorlatilag az a rész majdnem akkora szívás volt, mint amikor először voltam lent egyik barátommal A3 craterben infernon még 1.0.3ban, egy 50k dps witch doctor és egy 70k dpses DHval. ha volt magatalálós közelharcos karid Diablo2 1.10 alatt, akkor hell a1-a3 szintre gondolj, meg jobb esetben 2000-2500as damra. mondjuk egy zeal palával.

    a wizardom magatalálós volt. a barbárra max ilyen 5000 aranyakból (árus se sokkal olcsóbb) lettek felszereléseim, kivéve amikor vettem két set cuccot és utánna ment tovább másik karikra is levelezni. DHnál főleg, ott kb teljesen hozott cuccból mentem. wizard kb 60 óra volt, bár minden kő alá benéztem, barbi 27, DH kb 23.

    normál drop meg lehet kb hell A3tól elméletileg, gyakorlatilag inferno A3 alatt addig érdemes farmolni, amíg az ember össze nem szed elég geart A3hoz.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák