Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz SzlobiG #53574 üzenetére

    Az a helyzet, hogy nagyon sajnálom ezt az immo set-et leszedni magamról. Más set nincs meg ennyire, talán 2 db van, mindegyikből csak 1db. Ez az immo azért is jó, mert termeli a furyt, ráadásul mivel a barbárok mellettem vannak, ezért alig fogyok ki a furyból, mert ők is termelik nekem, szinte mindíg fullon van, néha csööken, ha eltolok egy két hota-t, de mostmár azt is alig, mert sztem egységnyi idő alatt a villámokkal többet sebzek, ráadásul nem is mindíg critical a hota-s ütés, van úgy, hogy csak 600k sebzést tol ki magából, a villámok viszont az eseteg 70-80%-ban biztosan 1,5-2 millát.

    De akkor legyen, kérdezném a jelenlevőket, hogy az immo set helyett mit ajánlanátok?

    Mondjuk ahogy írtam a 4 setből 3 még csak 60-as, szóval ha azokból is 70-es lenne, kicsit előreébb tartanék. De semmi garancia nincs arra, hogy ugyanilyen affixekkel kapom a 70-es immo chest armort+kesztyűt+övet.

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák