Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Poctar

    senior tag

    Hello!

    Egy kis segítségre szorulnék...
    Tűz monk-ot építgetek.
    - Kérdésem, hogy van-e olyan oldal, ahol láthatom esetlegesen a + skill sebzések értékét vagy épp Exploding Palm/Essence Burn erejét?
    - Érdemes lehet-e használni 1db poison-os fegyvert az Andariel sapi mellé? Vagy nem mert a tűz sebzést jelentősen csökkentené? /Elég sok ütésnél megjelenik a zöld cucli a földön./
    - Set esetén, ahol pl, 6000 fire damage / hit éri az ellent, növekszik-e a skilljeim miatt?
    - Amit még nem tudok eldönteni, hogy melyik tulajdonság a jobb? Way of the Hundred Fists / Blazing Fists amitől a dmg-m megugrik vagy a Sweeping Wind / Fire Storm. Az utóbbinál több hit éri az ellent ami azt is jelenti, hogy jobban gyógyul a monk és sebzés gyanánt 1-2m röpköd. Way of.. sebzésnél jól gondolom, hogy a Exploding Palm/Essence Burn is többet sebez?
    - Ami még kérdés számomra az a passive skills téma. Unity esetén szépen nő a sebzésem egy fullos partyban /min 25% növekedés / egyébként csak 10%. Össz sebzést nézve ez jó, de pl (ha jól értem) a Mythic Rhythm-el három spirites ütés után 40%-al növekedne a Exploding Palm/Essence Burn sebzése?

    Szívesen fogadok bármilyen segítséget. Pl milyen tárgyakat érdemes használ vagy épp skillt. Pl vadászom a fire w-es csizmát... :)
    A karakter csak most lett átalakítva a hétvégén a tűz jegyében ezért is kevés a Tou..

    A karakter sebzése Way of the Hundred Fists / Blazing Fists + Unity + full partyban 1.2m, a critek peddig 2-4m. Exploding Palm/Essence Burn sebzését nem tudom :(

    Eddig Dh-t nyomtam főként, de ez a tűz monk nagyon bejön, még ha most gyenge is. T2 módban pár elit azért elfektet, T3ban pedig még több. :DDD De azért megy hisz esnek kelnek a szembejövő vicsorgó állatkák is. Amikor meg tüzet okádnak alám, hát azt nem bírom. :N

    :R

Új hozzászólás Aktív témák