Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz SzlobiG #53543 üzenetére

    Hát eddig t1-et toltam, most kezdek átállni T2-re. A sima mobok mennek, az eliteknél a molten és az arcane lézereknél még gond van, mert ott azért fogy a hp rendesen, de azért megyeget. Kicsit lassan, de a 4-500 milla hp-s bossok is fexenek. Egy riftet próbáltam, act V-ös map, de a mobok act I-esek voltak, mázlim volt. Lehet ma még próbálkozom. Ha a nem nyírnak ki olyan sűrűn, akkor tartós lesz a t2, annál feljebb sajnos nem tudok menni, nem tudom hol lehetne még erősíteni a karakteren. Talán az immo cuccokat lecserélni 70-esre, mert a 4-ből 3 még lvl60-as. Meg a gatyába kéne dobnom még egy royal diamondot, és akkor kicsit több lenne az allres, na nem sokkal. Fegyverekből nem tudom találok e jobbakat, sztem nem. Max ha még sok lóvém lesz, ami most nincs, akkor kimaxolom a zöld köveket, mert még csak royal van bennük. Kéne még egy normális bracer, meg egy patent kis ammu, bár a mostani sárga 95% cd-t ad, nem tudom találok e jobbat. Oszt kb annyi.

    sith7: az offhand kardomra nekem is elsőre beadta a socketet, ezzel a mace-szel szórakozott sokat. Már mondtam is partyban asszem Kasya-nak, hogy kezdem rühellni ezt a Mystic-es p*csát :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák