Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CzKaresz81

    tag

    Hát olvasva a fórumot sok érdekességet olvas az ember..

    Az új rendszer, hát hogy is mondjam, látni sajna a veszélyét, s sokaknak már most is feltűnik.

    Én rengeteget toltam a játékot xboxon, ott alapból nem volt Ah, mindenki élvezte hogy esik a cucc level 60-ig sőt, para 50-ig ACTIII -at farmolva, sokszor 5-8 db leg esett, aztán mikor már voltak jó cuccok hihetetlen unalomba fulladt... Para 50 felett meg radikálisan romlott a drop. Sokkal kevesebb az ellenfél ezért egy örökké valóság eljutni para 100 ra én 85-nél leálltam mert döbbenetesen lassú lett...

    Ott az ment hogy a cuccokat szedted s adtad oda valakinek, gond nélkül lehetett bárkinek odaadni, de az hogy napokat mész úgy hogy értékelhető cucc nem esik hát, sőt tovább megyek heteket...

    Sajnos itt is az lesz, kijön a kieg, mindenki örül mert a lvl70 cuccok majd potyognak s persze jobbak lesznek de kb 3 hónap s nem fog jobb esni, mindenből jó leszel ha sokat játszol, ha meg nem játszol sokat esélyed se lesz normális cuccokra...

    Persze a különböző módok majd meg látjuk mit érnek...

    De a receptekre visszatérve xboxon pl seven sins a baráti körből senkinek nem esett olyan ritka hogy borzalom, itt is az lesz...

    Tényleg kíváncsi vagyok mit hoz a kieg, mert most mindenki farmolt mint az állat s az xp-n kivül más értelme nem nagyon volt...

    Más meg a karakterek hatalmas különbségei, a Wizard olyan OP, hogy komolyan mondom ezt nem szabad így hagyni, megöli a gamet...

    Tegnap egy srác 150dmg el 500k tougal úgy ment t4 hogy iszonyat én meg DH val 300dmg el 1,5touggal szintén kb ugyan az a hatás, de könyörgöm, kapjanak már észbe, olyan különbségek vannak hogy ez tuti nem lesz így jó...

    Bocs a kis kalandozásért...

Új hozzászólás Aktív témák