Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Gyuri27 #4998 üzenetére

    De akkor nem értem...te mégis miért játszol?
    Mivel ha megvan az inferno Diablo kill akkor kb két lehetőséged marad.
    1. Farmolsz mert pénzt látsz benne (mint én)! Ehhez viszont minél jobb gear kell hogy minél gyorsabb és effektívebb légy..ha ez a gear megvan akkor mehet az eladás.
    2. Farmolsz hogy ha esik valami azt eladd és fejleszd a karaktered, ami így előbb utóbb 1hit killeli a mobokat és kész...

    Ezek szerint te egyik réteghez sem tartozol...akkor elmondanád hogy mégis miért játszol?
    Geart nem veszel mert ha túl gyorsan haladsz az neked rossz és unalmas, viszont szar gearal sem jó mert akkor meg nem tudsz solozni és lesz*rozod a saját karidat..

    "Olyan levelen ahol haladok is és küzdés (játék) is van."

    Ha hiszed ha nem...ezek a "küzdős" részek azért vannak kitalálva hogy áthidald/lenyomd őket...ezt jobb gearel tudod megtenni, amitől ezek szerint te elzárkózol..magyarul kínzod saját magad.
    És ugye ezért vagy mártír mert inkább olyan helyre mész ahol szenved/behal a karid és még akkor sem veszel rá semmit...
    Komolyan nem értem de nem vagyunk egyformák :N

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák