Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz killerjohn #48998 üzenetére

    Partiban kevésbé, pláne ha van monk az nagyon zsír akkor csak a dpst kell tolni azt hali.

    Sirandrish: Dominancet eddig csak bétában próbáltam de annyit nerfeltek rajta hogy nem gondoltam volna róla hogy okés most.

    abéla:
    én sokat teszteltem a disintegratet, hogy melyik rúna a legjobb és szerintem egyértelműen a chaos nexus.
    Lehet hogy az Intensity nagy dpst ad le + ha utána archonozol a mobokon lévő -15% arcane az hasznos, de a chaos nexus több dpsre képes adott idő alatt, eleve a fő nyaláb az 511% és a kisebbek azok 144% namost ha belenyomod tömegbe akkor sok mobot ér a főnyaláb és a mellék nyaláb is érheti ugyanazt a mobot, ekkor 511+144% damot kap be a mob... simán critelek 5M felett. Intensity-vel criteltem már 7M felett is de az csak az egy vonalban lévő mobokra képes ennyit leadni, míg chaos nexus az mindent autoaimol és csak a fő nyalábot kell rávinni még a mobokra pluszba a végeredménye pedig a gyorsabban olvadó mobok. Ha e mellé még temporal fluxozol is az nagyon baba dolog :)
    szerk: ha túl nagy az as-ed akkor vigyázz disintegrate sokkal hamarabb megeszi az ap-t olyankor.

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák