Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Edge #37994 üzenetére

    Nekem az a tapasztalatom (persze nem vagyok ah magus,de az utobbi idoben tobbszor elofordult), hogy lejaro b/o nelkuli aukciot potom osszegert megnyertem, majd beraktam fix b/o val (sokszoros aron), es 10-15perc alatt "lecsaptak" ra. Sokan lustak szurni, es ha valami draga, akkor tuti jobb mint az olcso. Egyebkent ez nevesitett emberi szokas (de mar reg tanultam mikrookonomiat) HC-n volt olyan kard amit 50k-ert vettem (-10x lvl-es cucc volt), majd mikor talaltam jobbat 1,5misirt adtam el 5perc alatt (a kovetkezovel szinten hasonlo haszonnal jutottam tul) Egyreszt ezert nem ertem, hogy miert raktad be ennyire alacsony aron, masreszt mit csinalsz ha van 1d10 szerverhiba, es bukja mindenki az ez ido alatti bidelesi lehetoseget (persze nem volt ilyen, de elofordulhat, es a blizzt ismerve mossak kezeiket). Harmadszor miert? semmi logikus (de tenyleg semmi) logikus magyarazat nincs egy 1milliardot ero cuccot berakni 1millioert. Ertem, en, hogy nem ment el 2milliardert, de akkor felesleges kockazatot vallalok a semmiert? Es ez tenyleg nem utolagos okoskodas, eddig eszembe nem jutott, hogy sajat kapura rugjak. Azért van minimum ar lehetoseg, hogy ne sajnalkozzon senki, hogy 3 vagy akar 34 millios eladasnal szivja a fogat, hogyhat ez tobbet ert, de valaki lecsalta...

    tehat termeszetesen hasznos, hogy ezt az infot megosztod (azoknak akik ilyen logikatlan dontest hoznanak).

    jahh igen, magamnak szoktam levadaszni cuccokat...hasznalom, majd eladom. nem az arak felverese a lenyeg, hanem a hasznalat.

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák