Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    válasz kokov #3311 üzenetére

    "...de nincs gond azzal ha keres, keressen érted csak ne oltson már, hogy nincs probléma a játékkal, meg béna vagyok, meg mit tudom én, hanem írja le az igazat, hogy neki ezért tetszik ez a játék. Ennyi az elvárásom, semmi több."

    Neked ahhoz mi a frász közöd van, hogy ki mennyit keres a játékkal vagy hogy egyáltalán keres rajta

    "Itt remegnek a dropjukért. Tőlem féltik "

    Itt egyedül te remegsz a drop miatt kb 30 hsz óta. Mindenki más csak azt írta le, hogy baromság amit írsz, mert vissza lehet élni vele a játékban, a jelenlegi rendszer megnehezíti a botok dolgát. Nekem 30 próbálkozásból ment le diabló... TUDTAM hogy nem fog dobni semmit se, mert nem volt Valorom. Szerintem te is tudod és mindenki más is tudja. 2 eset van

    1. Tudta, hogy nem fog dobni semmit, de azért ölte meg, mert kihívás és megakarta ölni, mint én és mint sok 100 ezer másik játékos. Nem is sír senki a dropért.
    2. Ha abban a reményben ment neki diablónak mert reménykedett a dropban valor nélkül akkor ne haragudj, de ez vagy tudatlanság vagy naivság. Ezért sírni szerintem gyerekes dolog. Ez kb olyan mintha iskolában rinyálnék, hogy kaptam egy karót a dolgozatra pedig a nevemet ráírtam.... Ja csak 5-ből 5 kérdésre nem válaszoltam...

    És még mielött megjegyeznéd, hogy védem a magam kis RMAH-s pénzét és egyéb elméleteket bele szürnél. Elárulom, hogy még paypalom sincs és RMAH-ban 0 az eladásom

Új hozzászólás Aktív témák