Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz kokov #3183 üzenetére

    Mert ez egy szerencsejáték + AH manager. Igazából sokkal nyugisabb az életem mióta abbahagytam, csak patch-ek miatt nézek vissza még néha. Ha nagyon unatkozol ki kell próbálni a Torchlight 2-őt... Az legalább nem az AH-ról szól, és hagyományokhoz jobban ragaszkodik, mint a D3. (Nem véletlenül vannak D1-D2-ős fejek a fejlesztőgárdában) Másrészt harmad annyiba kerül mint D3 megjelenéskor... Vicc, hogy mennyire túl volt árazva...Sajnos benyeltük :(

    A játékot meg ne szidd, mert leveszik a fejed érte :D Értelmetlen véleményt nyilvánítani egy elfogult fan fórumon. Talán igaza van a többieknek, keresni kell a B megoldást, eladod, abbahagyod, felteszed a polcra, Torchlight 2...stb.

    (Amúgy valamilyen szinten megértem a problémádat, mert nekem a legfőbb bajom az volt a játékkal, hogy normálon nevetségesen gagyi szint volt. Így baromi hamar végigjátszottam kihívás nélkül. Utána meg már hiába vittem el 60-ig, csak kevés, vagy semmi újdonságot nem adott. Farmolás tett be végül, mert iszonyat monoton, ugyanazokon végigmenni 20x. A változatosság szinte nulla. Minimális eventeken és randomon kívül, nulla sidequest, nulla titkos hely, nulla easter egg...ezek nagyon hiányoztak)

    Szvsz tényleg abba kell hagyni, ha nem jelent már szórakozást. Egyszer majd talán jobb lesz. 10K-ért megveheted hozzá a kieget 1 év múlva...

Új hozzászólás Aktív témák