Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokov

    tag

    válasz persil #3184 üzenetére

    Magyar szokás, hogy ha egy kritika ül, akkor jön a hülyézés. Nyugi srácok nekem is egyre jobb a drop-om és nekem is meglesz ugyanúgy minden, ami annak megvan aki 200 órával előttem jár. Ettől még igaza van a modi srácnak abban, hogy rossz a szabály. Lehetne ezt élvezetesebben is szabályozni hogy ne kelljen kereskedni, csak akkor nem az AH-ról szólna a játék. Attól, mert lehülyéztek még igazam van az előző hsz-emben. Az halad előre ebben a játékban, aki a könnyebbik végét fogja meg és a könnyebbik úton szerez goldot. A legkönnyebb persze megvenni a goldot valós pénzért és a játék végére ugrani egy lépésben csak ezt a témát azért nem hoztam fel, mert aki vásárolja a goldot az már nem is ember, hanem növény. Próbáljátok ki, hogy lementek 1 milla alá. Egyből fogtok kapni 8db spam-et, hogy hol vásárolhattok goldot jópézé,' de ááá nem, ez a játék nem a pénzről szól, csak merő véletlen, hogy pont akkor jönnek a spam-ek, amikor nincs goldod. :DDD A szupertitkos accod-ról valahogy mégis kiszivárog, hogy nincs benne gold, de a blizz-nek ehhez köze sincs :)) Jaaaj srácok, most kit néztek hülyének? Magatokat vagy engem? Csak egyszer fordult volna elő, amikor minden goldom elköltöm, hogy nem kapok azonnal spam-et, csak egyszer baxki, de mindig kapok. Amikor meg 10 millám van, mint most akkor meg nem kapok. Ki érti ezt...

Új hozzászólás Aktív témák