Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz killerjohn #30930 üzenetére

    en sem trollkodni akarok...

    "Szóval most, D3-ban nem nagyon félek attól, hogy elárasztanák a botok a reset után a laddert, hiszen még a játék jelen állapotában is egyre és egyre kevesebben farmolnak bottal. Gondolj bele, van két féle ember:
    - vérpistike, Te, meg mindenki aki karaktert épít: kockáztatnád bottal az egész accodat? Na ugye..."

    pont Te voltal aki 2misi per napos atlagot csinaltal a jatek megjelenesekor...mikor irtam, hogy azta beszarast, akkor azt irtad valasznak, hogy ez csak a farmolos acc-od amit haverokkal napi 24oraban farmoltok (csalados emberkent, marhogy az vagy... ezt mar akkor is furcsan hangzott a szadbol)...foleg, hogy nekem valami nevetseges osszegem volt, pedig nalam is ment napi 5-6-7 orat....es akkor meg nem voltak hasonlo gearek sem mint manapsag....majd azon nyomban toroltel a friends listarol (amin ugye meg a stracraft miatt voltam, es lathattam a karakterlapod)...gondolom a tovabbi kerdeseket megelozoen, mondvan az csak a farmos karaktered, de hogy miert kellett ez miatt torolni a listarol, az nem lett megindokolva.....aztan sc2-ben egyszer mikor szekivel kozosen jatszottunk, feldobtad a temat, hogy mennyire minosul szerintunk csalasnak a botozas dio3-ban ?!(Te hoztad fel a temat, szo nem volt megcsak diorol sem), monduk, hogy csalas, mert masokat hatranyosan erint..."nahh jo de csak arany farmolas..." ekkor mar csak mosolyogtam...te meg lovagoltal a teman tovabb)

    most oszinten ezekbol, meg abbol, hogy tudom, hogy programozo vagy, sc2 acc-odat is bannoltak egyszer Te mire gondolnal?

    kicsit demagog felteni a farm karaktert, ha mindent atjatszasz egy masiknak....ezt, ha meg meg valami csoda folytan nem is botoztal akkor is furan hangzik a szadbol...Te feltened/feltetted?

    [link] diablo archivum...

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák