Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz mikromanus #30914 üzenetére

    "Több a suska mint a kreativitás."

    Ez a kedvenc dumám :D
    Nem tudom te mikor nézted a karaktereimet de konkrétan 4 karakterem van felöltöztetve és egy igen komoly összegben mernék fogadni hogy a 4 karakterem ÖSSZESEN nem került annyiba mint neked a Barbárod :K

    Valakivel nagyon csúnyán összekeversz, de kb a 4 karim (bár igazából a DH-t meg a WD-t felesleges is számolni, annyira "ingyen" vannak) kb 1,2MRD-be van..ha mindent egybe számolok mert van 1-2 taloncuccom akkor legyen 1,5MRD..
    Ennek több mint a fele a barbárod fején van :C

    Bár amúgy ennek pont semmi köze nincs semmihez..
    Tudom hogy téged más szórakoztat, csak te meg hidd el hogy sokakat meg az szórakoztatja ha a karaktere úgy működik ahogy kell neki.
    Az itemizáció után szerintem a buildek maradni fognak, de a gear felépítés picit változni fog.
    Bár szerintem 1-2 hónap alatt pont ugyan ott fogunk tartani ahol most, mert ott is lesz néhány "nélkülözhetetlen" item szóval szépen lassan mindenki lecseréli amit kell és megint a "tucatgearek" fognak előtérbe kerülni..
    Szigorúan szerintem :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák