Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Sirandrish #30912 üzenetére

    Nem vagy egész pontos. Nekem ez játék. Azzal fogok játszani, ami számomra szórakoztató. A hatékonyság valamilyen szinten persze számít, de ha mp3-5 körül jól elvagyok egy "not effective" builddel ami tetszik (+ közepes költségen megvan), akkor leszarom, hogy csupán pár milliárd extra kiadással akár Mp 8-10 körül is hegeszthetnék má sbuilddel, ezzel meg max Mp7 lehetek. A CMWW wiccard nekem picit melós/epilepsziás stílus, az archon meg unalmas-ingerszegény. A torrentes skill mókás, csak nagyon lutri mit talál el. Csicskával jó lehet, mert kiszámíthatóbbá teszi az ellen mozgását (a knockback pl belesodorja az ellent a robbanásokba ). A meteoros build nagyon bejött. A tisztán egy elemre épülő buildek is tetszenének, de valahogy azok nem életképesek. Egy tűz és egy tisztán fagy wizard pedig muris lenne (meg a villamos, ki ne akarna villamost vezetni? :DDD). A fagyos talán összejöhet, de nem érzem benne a számomra elvárt működőképességet. A skilljei picit túl "sziget" jellegűek. Nem nagyon épülnek egymásra. Max egy-egy. (CM a critre és az arcane termelésre, fagyis passzív a fagyos skillekre, de egy fagyis skill nem erősít egy másikat, így kevésbé muris). A meteor pont jó. Tömegbe vetődés, jegelés, aztán tüzes pokol mindenkire. A ladder itemizációs patch után nagyon jó lenne ilyen szempontból. Most a tisztán elemi sebzést adó fegyvereket a wizard nem nagyon cseréli le. Ha ugyanúgy fog az elemi és a fizikai sebzés pluszos item is működni (nem emeli az alapot a +% dam item tulajdonságoknál) és nincs bent a korábbi IMBA itemek tömege a rendszerben, akkor hasznosak lesznek a skill damage-es itemek is (frostburn, magefist, a destiny wand). Így is jók lehetnek, de kisebb az ösztönzés a használatukra, mert ha nagyon jó rollok, akkor is max versenyképesek, de nem jobbak mint az elemi alapsebzéses fegyverek.

    "a több MRD-s karaktere, tud haladni és nem szenved olyan helyeken ahol egyébként az a gear el kéne hogy vigye."

    What? Na ez kusza, de értelek. vagy nem. Ami sokmilliárdos, az elviszi más buildben is.. Mondjuk épp nincs 4-5 milliárdom, hogy bizonyítsam, de a mostani Középszintű utcai harcosom kemény tank a mimóza Mp10 hófehérkék közt is. Sok suskából már az eliteket is láng-sav-méreg és arcane tengerben állva pofozná a letépett karjukkal. Nem kell a villantás (értsd parasztvakítás). Lustik vagytok és kész. Több a suska mint a kreativitás. Méricskélitek a piszoár felett a szomszéd ePenisét. :Y :DD

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák