Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Gorneck #30529 üzenetére

    Gorneck
    "HCs WD is stabilabban tartja a HPját"
    Az a dolga, hisz HC kari. Ha nem tartaná stabilan, akkor a "volt" HC karid lenne. Én softcore-ban játszok, ott meg a run sebzésközpontú(bb)

    (#30531) F-ECT$
    Azta, ezt nem tudtam. Azt hittem, hogy a DPS az DPS és ugyanúgy 2,2-es szorzót szed össze a wizard mint a barbi az unbuffedre. Hm.. .Na jó, ez erős feltételezés :D

    (#30532) Sirandrish
    "Te ezt sohasem fogod megérteni."
    Csak mert antiszociális vagyok? Kullogni meg nem kullogok. Hasítom a Menedék világát. Láttomra félelem költözik a Gonosz szívébe. Nálatok max lefagynak.
    "Neked belefér hogy 10-70% között ugráljon a HP-d "
    Nem is igaz. Ez max a low Mp skillezéssel magas Mp-re rángatott felszereléssel fordul elő (meg korábban amikor picit túlvállalatam az MP szintet, de azzal a cuccal akkor is belefért). Normál esetben 30-80% közt mozog a gömböcske tartalma. Az meg bőven elég. Ez SC. Neked nem fér bele, hogy csak majdnem baj lett naponta 1-2 alkalommal?

    "Skillekkel példálózol amik nem működnek, és soha, senki nem használja őket.."
    Azaz Ti nem használjátok őket az 5-10 milliárdos "Budget" karakterekkel, vagy mert anélkül is gyenge az ellenfél és az adott party tagjai soloban is életképes karaktert építettek. (ti is életképeseket húztok, de van is ára rendesen ennek)
    A skillek életképtelenségéről meg ne nyilatkozz! Vagy nem tesztelted, vagy alulgearelve próbáltad ki a nagyját. Lehet nem mindegyik MP10 kompatibilis, de van ami nem is arra való, hogy übert irts vele. Ugye amit SOSE próbáltál, arról nem kellene merészen nyilatkozni. ;)

    (#30533) MrCsiT
    Na jó. csak kerekítettem, mint Andrish szokott. Max fele a DPS mint a felsőközép nem CMWW kariknak. Attól még van létjogosultsága. Semelyik ellen nem mondana ellen... mert le van fagyasztva :D

    (#30535) Bird
    JA, ti csapatban nyomultok. Ahol nincs BArbár és DH és caster hatalom van. Picit túlértékelitek a helyzetet. Mintha melee karakterekkel nem is lehetne MP10-et runolni csapatban. Monk- Barbár kombókkal már akkor is Mp8-10-en runoltak páran (khm... én csak ritkán), amikor a legtöbb mostani CMWW még pajzsos barbárként riogatta a kecskéket Act 1 legelőin. Mondhatni a melee karaktereknek nem kell mankó ahhoz, hogy lebicegjen a lépcsőn, vagy lecsapjon pár fallent. Ettől még a CM wizard nem haszontalan a csapatnak. bezzeg a barbik...

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák