Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokov

    tag

    válasz warcat #2562 üzenetére

    Uhh, köszi, pont amut néztem tegnap.
    Ezek az itemes lenyúlások... Nem túl hihető, hogy ezt csak így lehet megoldani technikailag. Úgy értem, hogy oké frissítsenek, persze, tök jó, na de ne így egyenként, mert így az az érzésem támad, hogy inkább cél az AH pörgetése, mint a játék jobbátétele. Nyilván ki kell valahogy csalni a piacra azt a goldot ami százmilliószám csücsül egyes emberek inventoryjában és ezt csak úgy lehet, ha jobb cuccot dobsz be a piacra annál, mint amit hordanak, de hogy ezt miért nem lehet egyszerre minden cuccra meglépni azt nem értem. Ti értitek?
    Így mindenki ugyanazt akarja lecserélni egyszerre, ami miatt az ár a túlkínálat miatt óriásit zuhan a régi maximumon, mert ott mindenki eladni akar és a hatalmas kereslet miatt óriásit nő az új maximumon, mert mindenki olyat akar. Ha egyszerre lenne új, jobb cucc mindenből, akkor ez sokkal szebben eloszlana, mert azért arra nagyon kevés embernek van elég goldja, hogy mindent cseréljen egyszerre topra. Ha meg vásárol goldot a cél érdekében az a Blizznek meg csak jó, szóval nem értem, hogy ezt miért így csinálják, hogy most éppen gyűrű meg amu, de csak miután már az 1100DPS körüli full statos legendeken akkorát buktak emberek, mint a Rottenbiller, most például ezt a kettőt legalább miért nem lehetett összevárni?

Új hozzászólás Aktív témák