Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    OFF
    Helló ifjak, nem találtam megfelelő topicot, de talán itt kapok segítséget. Most vettem meg a D3-at (két napja léptem be utoljára a starterrel), s lépnék be a bnet accountomra, hogy beregisztráljam, de nem enged, mert gyanús tevékenység miatt lezárták.
    Ok, adja magát a lehetőség, bedobja a password reset lehetőséget. Itt beírom az email címet, a regisztrált nevemet és a captcha-t.
    Az üzenet: An error has occurred. This e-mail/name combination does not exist.
    Rendben (nem, állatira nincs rendben...), akkor ticket, mivel angolul nem tudnám megbeszélni. Ok, amikor a ticket leírásába a 'locked account' vagy 'can't log in' szövegeket beírom, ajánlja, hogy ne küldjek ticketet, erre itt a megoldás, a fenti hibával természetesen.
    Az account recovery opció szintén nem járható, mivel a fenti adatokat kéri, amelyek ugye a rendszer szerint nem léteznek, bár a Don't panic mosolyra fakaszt :-)
    Ticket küldéséhez pedig szintén bejelentkezésre van szükség. Van ötletetek, hogyan tovább?

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák