Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz userxy #121 üzenetére

    Értem, hogy mire gondolsz, egyet is értek vele, egy casual gémer ne akarjon végigszaladni ACT3-on, ACT4-en. Szerencsére jön az 1.05-ös patch, aztán mindenki úgy állítja a nehézséget, ahogy akarja. Így mindenki boldog. Én azért, mert elmondhatom, hogy végigvittem a D3-at, közben fejlődök, (paragon) jön a gold, eladható cuccok, majd ha már újra lesz jó gear-em, akkor átrakom "normál", azaz mostani fokozatra és végigtolom.

    Annak, akinek meg most is könnyű, mert szerencséje volt és esett 1, akár több olyan cucc, ami több 10 milla, vagy csak farmol sokat, esetleg pénzt tolt még bele, vagy netán mindezek összessége, annak pedig ott lesznek az über szörnyek.
    Csak arra kérlek, hogy picit moderáltabban írj nekem, lehet itt kulturáltan is viselkedni! :)
    Ok, hogy sírtam, stb, de hát amikor 8-10x pusztul meg a karim, na az elszomorító. Mellesleg pedig tudod, hogy csak akkor van esélyed, ha a fentiekből egyet vagy akár mindet csinálod. Amire meg nekem nincs affinitásom.

    A többieknek köszönöm a lelkesítést, értelmes hozzászólást, sokat segítetek!!! :K :R :R

    A bent lévő 2.25 EUR-omból veszek hétfőn aranyat, picit farmolom ACT2-t, na meg szólok 1-2 embernek, h jöjjön tankolni. :C Aztán meglátjuk!

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák