Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz prokxy #105 üzenetére

    Ne add fel, sőt inkább addig próbálkozz amíg a Vault - Trail of Cinderst-t vissza nem butítják 1500%-ról 300-ra.

    Én tegnapig ki sem mertem próbálni ACT3-at, aztán kíváncsiságból elkezdtem a jó drop reményében. Haltam azért, de egy Elit csapatot egy gloommal és 3-4 Vaulttal le lehet rendezni. Persze bele lehet futni olyanokba amik fallal és lézerrel kinyírnak 2-3x de tegnap egyedül elértem Ghom-ig és másodikra ki is nyírtam.
    Természetesen semmi jó drop nem esett, még a patch után pottyant két elég alap legendary (egyik 100k körül ért, a másik 1milla volt).

    De fogadd meg a többiek tanácsát, vigyél magaddal egy Barbárt, ő meg elől, kapja az ütéseket, te meg osztod a halált. Benyomja a war cryt megnőnek a resistjeid annyira, hogy sokkal jobban fog menni az egész.

    Amúgy akármit is mondanak nem árt ha van van jócskán Life On Hited vagy 2-3% Life Stealed, tegnap ACT3ban összeakadtunk két brutál Elit packkal a Barbár meghalt, elkönyvelte hogy nekem is annyi, de a fenti skillekkel hajszál hijján de megöltem őket mire visszaért. Csak nézett. :DDD

    Ezzel a karival: [link]

    Összefoglalásként annyit, hogy azért ACT1ben simán tudok haladni halál nélkül, ACT2ben 1-2 halállal, ACT3ban azért ennél többször haltam, szóval ezt csak az kompenzálná ha tényleg bejönne valami jó drop. Persze még így is pluszban voltam és ez a lényeg, de a 3-400k helyett csak 100-150k jött össze a javítások miatt egy kb. 1,5 órás run alatt.
    Az elejétől Ghom-ig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák