Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz reelc #111032 üzenetére

    Igen ez sajnos tény és való,hogy így mennek ezek.
    Én is tudom csak néha bepanaszolok miatta mert nem szeretem,hogy manapság szinte mindenhol ezt akarják az emberre erőlteti aki meg nem ilyen az így járt azt szevasz.

    Engem ezek a divat multis izék se tudtak megfogni soha,battle royale játékok.
    Egyikkel se jászok vagy játszottam mert nem az én világom.

    Diablo 2-be ugyan volt party de nem volt annyira fontos,ott is nagyrészt egyedül max pár haverral játszottam.
    Randomokkal max Baalrun ment de amennyit ott másokkal foglalkozni kellett akár botok is lehettek volna. :D
    Tradet is külső fórumon keresztül intéztem tehát nem kellett játékon belül szenvedni mire meglett egy biznisz.

    FB accom van régóta de megosztani semmit se szoktam,sőt nem is nézem azt a részét ahol mások osztanak meg dolgokat mert pont annyira érdekel.
    Messenger része van megnyitva csak mert ott tartom kapcsolatot 1-2 régi haverral/volt munka társammal meg a nővéremmel.

    #111033

    Ezen már én is csodálkoztam néha,hogy bírnak egyesek csak és kizárólag D3-at játszani és itt most nem csak a Streamerekre gondolok mert ugye nekik az a meló is 'sok esetben'.
    Én már rég bekattantam volna ha csak ezzel játszanék mert egy idő után tényleg nem marad semmi csak a Paragon grind meg max LB push pl top 10-be. 'ha már annyit Paragon grindelt valaki'.

    Azt meg nehezen hiszem el,hogy valaki őszintén azt tudja mondani hogy élvezi a Paragon farmolást a x 1000-ik Rat run,stb után de lehet tévedek. :D

    Ha nem tartanék szünetet 2 Season közt szerintem már rég letettem volna a játékot,már ez a átlagnál hosszabb Season is kezd sok lenni 'WD befejezése kezd már erőltetett lenni'.

    Lerakni véglegesen én akkor szoktam egy játékot ha már vagy semennyire sem szórakoztat vagy már semmit se tudok elérni benne ami érdekel. 'max amit kihúztam 1-1 játékban az ilyen 7-8 év volt tehát D3 is ott van már'.

Új hozzászólás Aktív témák