Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz reelc #110004 üzenetére

    Nekem Diablo meg ARPG játékok alapvetően egy ilyen 'függőséget' szolgálnak ki.

    Még anno ált sulis koromba kezdtem D2-t játszani és nagyon rákattantam erre a farmolás dologra.
    Számomra ez,hogy megyek megölöm megint a bosst vagy akármit hátha dob valami jó dolgot érzés nagyon be tud szippantani és nem untam meg még mai napig se. 'bár már jobban kezelem'

    Mint az emberek akik a nyerőgépekbe dobálják egész nap minden pénzüket,legalább én ezt csinálom helyette. :D

    Nem tagadom én nem sok mindent csinálok játszáson kívül,max melózom ha van valami a ~környéken 'per pill régészeti ásatáson dolgozom' de engem ez annyira nem zavar mert alapvetően elég magamnak való ember vagyok eleve.
    D3-at meg ilyen játékokat pont ezért szeretem mert el tudok velük lenni úgy,hogy senki sem zavar vagy valami. 'ezért is játszom szinte mindent egyedül már évek óta'

    Verseny része viszont már rég nem érdekel semmilyen játéknak hiába van sok időm játszani,D3-ba is csak a saját magam által kitűzött 'célokat' szoktam csinálni ha meg közbe felkerülök LB-re akkor az csak egy + de nem cél. :)

    Sztori alapú single player játékokba sincs nagyon sikerélmény de még is azokkal játszom a legtöbbet ARPG után mert lekötnek és tudok nyugiba játszani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák