Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz looser #109989 üzenetére

    ebben az egyetlen igazi nagy pozitívum az xp :) t12-n normál játékban simán viselhető a monsterek sebzése, riftben kicsit durvább, viszont az eventben már sebeznek rendesen... viszont az xp-bar is pörög, mint a veszedelem... tegnap reggel lvl6ig mentem, mert felkelt a gyerek, délután viszont laza sörözés közben runoltam egyet elejétől-végéig kb 20-30perc alatt és a reggeli 6 szinttel együtt 38 paragon level jött plvl300-nál, ami szerintem nem rossz :K talán emiatt éri meg pörgetni kicsit az eventet... vagy ha valaki most indít új karaktert, akkor szólóban szintezni is tökéletes

    ui: a monsterek sűrűsége viszont elég rosszul van belőve... 4 szintenként vált a leveldesign, mint a diablo1ben, 1-8ig sűrűn voltak mobok, ahogy kell, viszont a 9-12 szakasz eléggé alá lett lőve... volt hogy úgy futottam végig 1-1 szinten, hogy alig találkoztam valakivel... (ami meg negatívum: breath nem esik ezeken a szinteken... ezt nem tudom, miért vették ki...)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák