Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz rongyi #10956 üzenetére

    Például az én régi fegyveremet 12 millióért:)
    DPS kalkulátorban megnéztem, ha teszel bele egy 100%os chd kavicsot, akkor ad neked 4483 plussz unbuffed sebzést.
    A fegyver. Mace- 801dps, 163 dex, 380LoH, 100%CHD és socket.-

    A gearodat nehéz lesz fejleszteni, mert a HPdban nincs tartalék.
    Egyszerre 2-3 itemet kell kicserélni, hogy a HPd ne csökkenjen.
    Az offhend fegyveredet cseréld le, egy macera, amiben van Loh vagy LS(ez később még nagyobb sebzésnél jól jön majd), és alapból chd+socket és némi dex.(az enyémet ajánlottam ha kell szólj)
    Amuba is kellene LOH, mert látom az nincs sehol és az itt elvesztett CHDt tudod pótólni a offhand fegyvereden.
    Mondhatnám hogy azt a király csizmát cseréld le egy Natalya csizmára (akár lehet vit-es is, kicsit drágább lesz, na jó, a duplája...) és az egyik gyűrűdet is Naty ringre (sok avg dmg+9%AS, 50+ vit, min 80 dex)Akkor set bónuszban lenne +7%chc (esetedben +2.5). Ezzel az a baj, hogy az Ice Climbersen sok az élet, ezért a Naty setben kell lennie életnek.
    Ejjj, ez nehéz lesz.Ahogy írtam az elején, itt egyszerre kell 2-3 itemet lecserélned, mert nincs vit tartalékod.Én 100k unbuffed sebzésnél nem voltam ekkora bajban, mert volt sok vit tartalékom.
    Így 137k unbuffed sebzésnél már nekem is kell vakarózni.
    De elvileg holnap meglesz a 145k unbuffed sebzés is, csak nyerjem meg a bid wart.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák