Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz mikromanus #10925 üzenetére

    Végül is egy full ACT3 run is csak egy "kiterjesztett Alkaizer" run, de azért mi megpróbálunk az alapoknál maradni :K

    Konkrétan 90-100-ra gyorsabban feljutottam mint 80-ról 90re...
    Persze előbbi full Alkaizer runnal, utóbbi meg ilyen olyan kiegészítésekkel...

    Ha EXP kell valakinek és nem ezt tolja az idióta...nem tudok rá mit mondani...egyszerűen olyan mennyiségű EXP jön hogy ihaj...

    Ha valaki farmol az meg oda megy ahova akar..
    Igazából szerintem ACT3-ban nem nagyon van olyan hely ahova ne érné meg lemenni, mert mindenhol elég komoly mennyiségű trash és elit van...
    Az egy más kérdés hogy én pl ezerszer könnyebben ráveszem magam 1-1 alkaizer runra farmolás céljából is, mint egy full act3ra.. :K

    ProEvoFan Nem akarok nagyon beleszólni, de miért kell ezt ennyire túldramatizálni?
    Gorneck szerintem soha egy szóval sem mondta hogy a fury nem hasznos Monknak...
    Én legalábbis nem olvastam ilyet..

    Ez a "soloban is ilyen kemény vagy?" dolgot meg egyáltalán nem tudom hova tenni..
    Miért solozzon ha vannak ismerősei/barátai?
    Mi ugye általában 3an partyzunk, és azt úgy csináljuk hogy 3an a lehető legeffektívebbek legyünk..
    Pl én viszek WC buffot, így Rolinak már nem kell, így ő tudja hozni a Ground Stompot amivel elég nagy területet be tud stunnolni.
    + mindketten visszük a Sprintet azzal a runával ami mindenkinek ad move speedet, így kellő sebességünk is van és nem alszunk el menet közben..
    Ezt egyébként akkor is viszem mikor Ugrinnal megyek..
    Gorneck-nek az a feladata a csapatba hogy kiossza a bődületes DMG-t és ezt meg is teszi..

    Ezt csak a saját nevemben tudom mondani de én pl gond nélkül tudok magasabb szinten is solozni, de amíg nem látom értelmét addig nem megyek MPL6-7re mert minek?
    Múltkor Ugrinnal mentünk MPL6on kulcsfarmot mert neki kellett, én meg unatkoztam..
    Semmi + kihívást nem jelentett (megjegyzem Ugrinnak sem), csak tovább kellett ütni a mobokat..

    Én elhiszem hogy vannak akik csak soloban érzik jól magukat, és biztos vannak olyanok is akikkel meg senki sem játszik szívesen és így neki/nekik muszáj solozni, de ha nem muszáj akkor miért menjen egyedül?
    Illetve ha egyedül menne sem használna furyt mert a neki van skillje ami elzavarja az enemyt de nem akkor amikor a fegyver akarja, hanem akkor amikor ő akarja...
    Ráadásul WD-knek a Manajuna kegyetlen cucc, amiből be is szerzett már egyet
    Van benne garantált, CHD,LS és még int is..erre még rámegy egy socket és kész a tökéletes WD gyilkológép.. :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák