Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peppo

    őstag

    válasz HellGreg #105018 üzenetére

    Kicsit tényleg nehéz a 4 darabbal megcsinálni, bár azért nem lehetetlen. Ha mégsem megy, akkor érdemes ilyenkor kicsit még farmolni, hátha kiesik valami, ami pluszt ad. Igazából, ha a Yang vagy a Dead Man bármelyikét megtalálod, már sima ügy, de akár egy Dawn a kockában ill. egy CoE gyűrű is adhat annyit, hogy meglegyen. Ill. hasznos lehet még egy Cindercoat, egy Elusive Ring, ill. egy jobb Stone of Jordan. Ezek mind olyan cuccok, melyek hamar ki szoktak esni. (Ok, a CoE gyűrű mondjuk nekem ebben a seasonben nagyon nem akart. :) ) És akad még pár cucc, amelyek szintén beilleszthetők a buildbe a korai szakaszban. Ezért is szeretem a DH-t, rengetegféle módon össze lehet tákolni egy használható multis buildet. Aztán persze később azért az ember átáll a legjobbra, de addig is vannak lehetőségek.

    Yangot érdemes Zolinál megpróbálni sárga íjból felfejleszteni. Nekem ezzel eddig mindig mázlim volt, hamar beadta. Dead Man-t meg Kadalától. Én nem is nagyon pörgetek nála mást, szinte csak tegezt.

Új hozzászólás Aktív témák