Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xanax88

    tag

    válasz MrCsiT #104016 üzenetére

    Wow.

    Igazából ezekkel mindennel tisztában vagyok.

    Sőt... egy-két infó egyenes hülyéneknézés határát feszegeti.

    Nem basszus, nem tudom, hogy mi az a socket, nem láttam még legendás/set cuccot...

    Nem öltem bele éveket a kettőbe és úgy egyáltalán nem is játszottam még számítógépes darálósRPG vel amiknek jó nagy része azért hasonló.

    Nem...

    Egyszerűen annyi van, hogy engem nem izgat, hogy Józsika 3 várossal arrébb gyorsabban tud átszaladni nehezebb szinten ugyan ott ahol én... nem érzek késztetést ilyenformán a f@rokméregetésre.

    Még ha lenne egy normális online rész, nem csak egymás kísérgetéséből állna a játék, vagy jutalmazna valamivel ha elérek egy szintre... de még az sincs.

    Beletettem kb 30 órát egy kariba... ha belerakok még 30 at és 20% al jobb leszek, utána leírom ide, az nemtudom mire jó. Nem leszek én se, a játék se több.
    Oké, az ilyen indokolatlan célokkal amiket magának állít fel az ember el lehet gondolom bármeddig húzni... de az meg már megint nem a játék erénye... és szvsz értelmetlen is.

    Én tök megértem ha valaki ezt élvezi, de azért mert nekem ez valahogy nem fekszik, ne nézzetek már hülyének.

    Elnézést, hogy mertem kerdezni.

    Krisz

Új hozzászólás Aktív témák