Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz reelc #103890 üzenetére

    Én most pár év után tértem vissza.
    Ami legjobban meglepett, hogy kb 10-15 óra game után endgame-ben vagyunk.
    Vagyis meg van majdnem minden item, legyen az set vagy akármi.

    Amire viszont fájóan tekintettem hogy kb ennyi is az egész mert az hogy mikor ad le ancient cuccot ami pont kellene is, vagy egy jó gyűrűt annak nagyon kicsi az esélye. De még ha jót is dob le, akkor se mindig 100%-os, mert lehetne még jobb.
    Viszont erre a lehetetlen esélyre farmolni több 10 órát teljesen értelmetlennek találom.

    Most a DH-val ott tartok jelenlegi szezonban hogy csak kéne a 2 gyűrű:a Focus meg Restrain. Nagy nehezen le is dobta őket, de még mindig szar statokkal. Még ami jó lenne egy ancient fegyver a tegezzel, de egy primal se lenne mondjuk rossz :D .

    Tehát ez már most tényleg arra van már kihegyezve hogy mindenki kipróbálhatja az adott Buildeket, amit az elmúlt 5 évben esetleg nem sikerült.
    Mondjuk nekem pont jó volt mert rengeteget Dh-ztam, még sima sárga cuccokkal, akkor még csak álom volt egy Multishotbuild, amit most 3 év pofon egyszerű összehozni.
    Csak gr80 fölé nem tudok vele menni, mert ahhoz már tényleg kéne 1-2 baszó cucc. Viszont 20 óra alatt eléggé meg is untam megint.

Új hozzászólás Aktív témák