Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz Sirandrish #10122 üzenetére

    félreérthető voltam. attól, hogy az mf beszámít a rollba, még nem biztos, hogy a magasabb mfel esett adott tárgy kap jobb rollt.

    említett manticore pl kieshet elvileg magas és alacsony mfel is (ha az mfnek van hatása az affixek minőségére), csak alacsonyabb mfel kisebb az esély.

    gyakorlatban viszont csak találgathatunk, látni kéne a kódot hozzá hogy lehessen tudni, pontosan hogyan működik az item generator. annak a pontos információja pedig valszeg hétpecsétes titok.

    régebben, még a nyáron láttam én is a threadet, akkor még úgy volt, hogy az mf hatással volt az affixek számára (itt sem fix értékekről volt szó, hanem magasabb esély volt magasabb dropra), de azóta teljesen átalakították a játék ekonómiáját, szóval a fene tudja hogy van. mivel pedig minden a szerveren történik, a kódhoz nem férünk hozzá, tehát a fejlesztőkön -illetve jobban belemászva a szubrutinokért felelős programozókon és a területhez tartozó designereken- kívül kb senki nem tudja pontosan, hogy mi történik.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák