Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz listván #906 üzenetére

    ''Figyelj ide te nagy szekértő! Mert annak tartod magad, ahogy olvasom a hozzászólásaidat!''

    Ahoz amit irtam nem kell szakertelem, nem tudom mirol beszelsz... :U

    ''Értsd már meg végre, hogy vannak bizonyos Inspiron gépek, amiket Európában nem supportál a Dell! Akár elfogadod, akár nem, ez tény!''

    Es? Problemad van a szovegertessel? Mi koze ennek ahoz hogy en a kovetkezo ket allitast kerdojeleztem meg:
    1) ''Az Insprion a nem európába szánt széria,...'' (SzaboZE #881)
    2) ''Tény, hogy az Inspiron modellek 80-90%-át a Dell főleg az amerikai piacra tervezte...'' (PLacc #900)

    Azok nincsenek tamogatva amiket itt nem forgalmaz. Megkerdojeleztem ezt valahol? Ha szerited igen akkor mutass ra. A 9000-es szeriat peldakent hoztam fel PLacc-nak hogy lassa a #896-ban felhozott hasonlata hibas.

    ''A Latitude széria a business, és az Inspiron az home/home office!!''

    Es? Nem ugyanezt mondtam a #885-ben? Te pedig a #887-ben megkerdojelezed az allitasom, aztan most meg ugyanazt mondod amit en akkor?...

    ''A nagy különbség a két széria között a minőség!''

    Ezt eddig is tudtam, nem ertem hogy jon ide. Soha fel sem hoztam semmi ellenkezot.

    Egyebkent Hydra SR mar a legelejen a #888-ban ugyanazt allitja mint en (az en hsz-emre valaszolt SzaboZE helyett ezert elneztem), ugyhogy ha egy cegnek dolgoztok majd megbeszelhetitek kinek van igaza. Igy a #895-ben levo csak neked szol, neki nem.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák