Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • davenport

    aktív tag

    válasz listván #887 üzenetére

    Az viszont baromira zavar, hogy ez a gép itthon 4 kiló körül volt, igaz kint 3-ban megállt, és ezért még apró, és bosszantó hibákat kapok, ( kártyaolvasó, Wi-Fi,DVD lejátszó ), és ezért azt kapom hogy egy alacsony minőséget kapok, hát ha személyesen be tudnám itt vinni valahová akkor lenne ordítozás, és pénzvisszatérítés.
    + az zavar, hogyha tudom hogy ilyen gondok vannak vele, akkor az olcsóbbat vettem volna, mert kértem bele 128-as videókarit, nagyobb aksit, 80-as vinyót stb.

    Ja az outletes cuccok, nagy része meg a 7 napon belül visszaküldötteké, azaz azokkal a hibákkal amit a Dell nem minősít annak, te meg majd csodálkozol
    ( spec az SD kártya olvasóm nem megy, erre közölték hogy mmc kártyám van sic, és hagyjam őket ezzel békén ), aztán utánaolvastam és csak az alaplapcsere a megoldás amire várhatok ítéletnapig.

    Ezzel nemcsak én vagyok így a support.dell.com-on a fórumon, nagyon sokan panaszkodnak még, ugyanazokra a visszatérő hibákra , amit az angol és az Egyesült Államokbeli szervízhálózat röhögve leráz, és mivel ez nem úgy van mint otthon hogy bebattyogsz és rájukborítod az aztalt, szóval én Inspiront biztosan nem fogok többet venni, és a Dell is nagyon lejáratta magát számomra.

    No money, no honey.

Új hozzászólás Aktív témák