Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Storm_lg

    csendes tag

    válasz Niczo #846 üzenetére

    Szia!

    Nekem azt mondta a hölgy, aki ott volt, hogy nekik még csak ilyen szinben volt. Ma voltam egy boltban, ahol kimondottan laptopokat árulnak, és ott is ugyanabban a színben láttam mint ami nekem is van. Ezen a képen elég jól látszik a belső fehér keret: [link], ezen pedig valamennyire a külső részén lévő: [link].

    A ház anyaga: nem tudom, hogyan lehet jól leirni. Tipukusan az az eset, amikor valamit a kezedbe veszel, és érzed hogy ez bizony nem túl masszív. Persze ez lehet, hogy amiatt is van, hogy maga a gép meglepően könnyű. Azonban ha az ember vigyáz rá, és minimálisan odafigyel, vagyis nem ejti le, nem üti oda kemény tárgyakhoz, akkor nem hiszem hogy gond lenne vele. Persze nem egy magnéziumötvözet, de akinek olyan kell, annak sajnos azt is kell megfizetnie. A legjobb amit tanácsolni tudok, hogy menj be egy olyan bolta, ahol árulják, és kérd, hogy megnézhesd. Ha a kezedbe veszed az mond a legtöbbet, mivel mindenkinek más a saját benyomás mint a mástól hallott vélemény.

    Táskát ma vettem hozzá, mégpedig samsonite telesto office-t. 8000 Ft-ér nekem nagyon bejön.

    ''Tévedni emberi dolog, de igazán összekeverni valamit csak számítógéppel lehet''

Új hozzászólás Aktív témák