Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Leda

    csendes tag

    Sziasztok!
    Hosszas tanakodás után tegnap vettem egy 610-es. Mivel van egy kétéves ACERünk, amiben eddig kétszer volt winchester és kétszer alaplapcsere, úgy, hogy egyetlen szakszervízük van, amelyik egy hónapra lenyeli a gépet, anélkül, hogy cseregépet adna, vagy minimum elnézést kérne... Szóval az előzmények után disztribútortól (Dunaelektronika) vettem meg az enyémet, hogy legyen 3 év teljes garancia.
    Szerintem tanulságosak a tapasztalataim, ezért - hátha valakit érdekel - megosztom veletek.
    + Az értékesítő (Kiss Tibor) kedves, és segítőkész volt. Három különböző árajánlatot is adott, amíg hezitáltam, hogy miből mennyi az annyi (GHz, GB, Ft stb.).
    Aztán vártam egy hetet a gépre. Amikor megjött, elmentem érte, fél óra alatt kifizettem és átvettem.
    - Nem adnak hozzá gépleírást, vagyis el kell higgyem nekik, hogy az van a dobozban, amit ígértek. Ami nekem azért izgalmas.
    + De, ismét kedvesen nyugtatgatnak, hogy elküldik az én gyári számomhoz tartozó leírást, és bármikor felhívhatom őket, ha gondom van. Én meg elhiszem, és várom hogy átjöjjön az a leírás.
    A story itt tart, és mivel még nem üzemeltem be teljesen, így nem tudom, hogyan válik be a kicsike...

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák