Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabi1

    csendes tag

    válasz hothead #617 üzenetére

    Én is vettem a notebookstore-ban szerintem ezért az árért ajándék.

    15.4'' WXGA (1280x800pixel) TFT LCD • ATi mobility Radeon X1300 - 128MB video
    • Intel Core-Duo T2300 1.67GHz • 512MB DDR2 • 60GB HDD • DVD+/-RW DL opt.meghajtó
    • Wifi (802.11a/b/g) • Bluetooth • Microsoft WindowsXP Home Edition HUN + magyar bill. kiosztás.
    notebook PC • 1év DELL
    akciós nettó ár: 224.900,- akciós bruttó ár: 269.880,-

    Eddigi tapasztalat :
    - Aránylag jól össze van rakva igényesen néz ki mondjuk nekem ha fekete lenne jobban tetszene / mondjuk szerintem napi hurcolászásra nem alkalmas /.
    - Az aksija kb.: 3 - 3,5 órát kibir terhelés nélkül wifizős netezéssel.
    - A dualcore proci teljesitményét még nem teszteltem de ha fut háttérben egy filmkonvertálás simán lehet bármit csinálni pl. netezni. Nekem ezért kellett duálcoros proci.
    - Meglepően halk, nem is halom hogy megy a ventilátorja. Lehet hogy nem is megy ha nincs terhelés ?
    - Amikor az ágyon neteztem vele azért a takaró átmelegedett, de nem olyan vészes.

    Eddig negativ tapasztalatom nem volt. 3Dmark 03-ban 2600-at ment alapon. Ja tényleg nem tudja valaki ez a X1300 hypermemory milyen videokari. Olyan mintha lenne 64 Mb saját memóriája és ezt ki tudja egészíteni 256 Mb re a sima memóriából ? Az everest 256 Mb -ot ir ki, viszont az alap memóriából nem hiányzik semmi.

    Ha van kérdés válaszolok.

    szabi

Új hozzászólás Aktív témák