Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz atees #58666 üzenetére

    Azt hittem az új pasztázástól lettek olyan jók a hőfokok. :)

    somasz: Tudom, hogy könnyen lehet hozzáférni. Néztem videókat is. Enyémnél mondjuk úgy látom le van ragasztva a ventinél és elvileg annak kábelét is ki kellene kötni. :U

    Nem tudom milyen állapotban lehet a régi paszta pl ha nagyon rá van száradva, félek nem tudnám megfelelően leszedni. Elvileg gyógyszertári alkohol oldja. A másik amitől tartok a paszta mennyisége, felhelyezése. Sokat olvastam róla és állandó vita van arról, hogy középre kell egy kis mennyiség, ami majd magától egységesen szétkenődik a borda ráhelyezése után, vagy vékonyan rá kell kenni az egész procira. A pasztán is agyaltam, mert vannak, akik a fehérre esküsznek, mások az ezüstre. Elvileg most a bestek között a Thermal Grizzly Kryonaut szerepel.
    (Régen a PC-s korszakban simán megcsináltam, de ezeket a notebookokat már jobban féltem)
    Beszéltem pár szerelővel. Egyik egy szervizben dolgozik, másik pont itt lenne az utcánkban. Egyik sem tudta megmondani mit használ. Másik annyit mondott van neki 2-3 fajta, de tök mindegy mivel van pasztázva egy gép. Szerintem ő az Ebay-ről vesz valami olcsó akármit. Ilyen emberekre én nem szívesen bíznám a gépem. Egy profi fejből tudja milyen márkát, terméket használ. Akár 10°C-ot is számíthat egy jó paszta. (még elég sok témában megbukott nálam sajnos az illető, pedig majdnem a szomszédban lakik.) :\

Új hozzászólás Aktív témák